• تاریخ انتشار : 1400/07/18 - 11:08
  • تعداد بازدید خبر : 86
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

بازرس‌کل بوشهر ازمجتمع انبارهای نگهداری کالاهای متروکه و قاچاق بازدید کرد/تعیین تکلیف خودروهای وارداتی در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر

اسحق شهبازی بازرس‌کل استان بوشهر به همراه مدیریت اداره جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان بوشهر و سربازرس گروه اقتصادی پنجشنبه ۱۸ شهریور از مجتمع انبارهای نگهداری کالاهای متروکه و قاچاق واقع در منطقه ویژه اقتصادی شماره ۲ بوشهر بازدید کرد.

به گزارش روابط‌عمومی بازرسی کل بوشهر، در این بازدید مقرر شد بازرسی‌کل استان موضوع توقیف حدود ۹۰۰ دستگاه خودرو وارداتی با برندهای بنز، لکسوس، هیوندای و… و همچنین حدود ۴۵۰ موتورسیکلت سنگین خارجی و ۱۶ کانتینر داروی فاسد را جهت اتخاذ تصمیم در سطح ملی به استحضار ریاست محترم سازمان منعکس نماید.

مدیرکل اموال تملیکی گزارشی از اقدامات صورت گرفته در راستای بازدیدهای قبلی، حجم مزایده‌های برگزار شده و کالای فروش رفته ارایه نمود.

در ادامه مقرر گردید نسبت به تنظیم فهرست کالاهای رسوب شده که دارای شرایط امحا می‌باشند اقدام و مکاتبات لازم را با قید تسریع انجام و نتیجه را گزارش نمایند.

همچنین با توجه به دپو حجم زیادی کالاهای فاسد شدنی از جمله خوراکی و آشامیدنی هماهنگی گردید تا در اولین مزایده ماهانه تعیین تکلیف شوند.

مضافاً این که محموله کاپوچینو که در سال گذشته به ضبط قطعی دولت درآمده بود به مقدار ۱۵ کانتینر که در معرض فساد قرار داشت طی بازدیدهای ماه‌های گذشته و‌ با پیگیری مستمر بازرسی‌کل و اقدامات قضایی ترخیص گردید که مانع از فساد محموله به ارزش بیش از ۱۰۰ میلیارد ریال شد.

فرزانه سادات سجادی
تهیه کننده:

فرزانه سادات سجادی

تصاویر

 -  -