• تاریخ انتشار : 1400/07/14 - 11:35
  • تعداد بازدید خبر : 108
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه

تشکیل جلسه بازرس کل استان با رییس مرکز بازرسی شرکت مخابرات ایران و مسئولین شرکت مخابرات منطقه لرستان

در راستای بررسی مسائل و مشکلات شرکت مخابرات دکتر سعید رازانی، بازرس‌کل استان جلسه‌ای را با رییس مرکز بازرسی شرکت مخابرات ایران، مدیر مخابرات منطقه لرستان و چند تن از مسئولین این شرکت برگزار نمود.

به گزارش روابط عمومی بازرسی کل استان، در این جلسه رییس مرکز بازرسی شرکت مخابرات ایران و مدیر مخابرات منطقه لرستان مشکلاتی چون دریافت مطالبات از دستگاه‌های دولتی و سرقت تجهیزات مخابراتی که از جمله دغدغه‌های اصلی شرکت بود عنوان کردند.

بازرس‌کل استان در خصوص مباحث مورد طرح در جلسه از جمله پرداخت مطالبات دستگاه‌های خدمت‌رسان اظهار داشت پرداخت به موقع مطالبات به تسریع و توسعه در خدمات کمک خواهد کرد، به همین جهت دستگاه‌های اجرایی بایستی برابر مقررات نسبت به پرداخت بدهی خود به شرکت‌ها و دستگاه‌های خدمت‌رسان از جمله (شرکت مخابرات، شرکت گاز، شرکت آب منطقه‌ای و شهرداری و...) اقدام قانونی لازم را به عمل آورند و انشاءا... موضوع مذکر و در صورت لزوم در جلسه شورای دستگاه‌های نظارتی مطرح خواهد شد.

ایشان عنوان کرد آمادگی همکاری و پیگیری‌های لازم هستیم و خطاب به مدیر شرکت مخابرات استان افزود‌، مطالبات را بر اساس دستگاه‌های اجرایی تفکیک تا در اسرع وقت بررسی و اقدام قانونی لازم به عمل آید.

فرزانه سادات سجادی
تهیه کننده:

فرزانه سادات سجادی

تصاویر

 -