صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

سرپرست بازرسی کل استان زنجان:

فداکاری کارکنان و اقدامات دستگاه‌های متولی در خصوص پيشگيري و درمان ویروس کرونا قابل‌تقدیر است

سرپرست بازرسی کل استان زنجان:
فداکاری کارکنان و اقدامات دستگاه‌های متولی در خصوص پيشگيري و درمان ویروس کرونا قابل‌تقدیر است

به گزارش روابط عمومی بازرسی کل استان زنجان ابوالفضل خمسه فداکاری کارکنان و عملکرد دستگاه‌های متولی به‌ویژه پزشکان، پرستاران و کادر درمانی که در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا می‌باشند را قابل‌تقدیر دانست.
 خمسه افزود: با توجه به هجمه ناگهانی ویروس کرونا و پاسخگو نبودن امکانات فعلی جهت مبارزه و ریشه‌کنی این بیماری، بازرسی با استفاده از ظرفیت‌های قانونی خود، با تمام قوا سعی در رفع موانع، کمبودها و کاستی‌ها می‌کند و دوشادوش دستگاه‌های متولی می‌باشد.
سرپرست بازرسی کل استان زنجان اظهار داشت: در حال حاضر تنها راه شکست کرونا قطع زنجیره انتقال انسانی می‌باشد و از هم‌وطنان درخواست کرد که در خانه‌های خود بمانند و رفت‌وآمدها و تماس‌های خود را تا حد امکان قطع کنند. چراکه عدم توجه به نکات بهداشتی و رعایت نکردن آن‌ها علاوه بر کم اثر کردن تلاش کوشش و فداکاری متولیان امر؛ باعث به خطر افتادن حیات خود و سایرین نیز می‌شوند.
ایشان در ادامه افزود: نظارت بر نحوه مبازره با ویروس منحوس کرونا و تأمین سلامت هم‌وطنان عزیز ازجمله رویکردهای اصلی سازمان بازرسی در این زمان بوده تا جایی که این بازرسی کل تمام تلاش و ظرفیت‌های قانونی خود را جهت یاری‌رساندن و مساعدت به دستگاه‌های متولی مصرف نموده است.
وی در پایان با اشاره به نظارت‌های محسوس و نامحسوس متعدد به‌عمل‌آمده از اسفندماه سال گذشته تاکنون، از مراکز نظارت بر تولید و توزیع مواد ضدعفونی و ماسک، داروخانه‌ها، بیمارستان‌ها، نقاهتگاه‌ها، مبادی ورودی و خروجی استان، پایانه‌ها، شهرداری‌ها، راه‌آهن، پمپ‌بنزین‌ها و ...تأکید کرد: نگاه بازرسی پشتیبانی از عملکرد مؤثر دستگاه‌های متولی است و اگر دستگاهی کاستی و کمبودی داشته باشد؛ موردحمایت و مساعدت قرار می‌گیرد، لکن اگر شخص و یا دستگاهی بخواهد به‌عمد اخلال و یا قصور نماید، آن را پیگیری و برخوردهای لازم صورت می‌گیرد.

 

 

 


٢٣:١٤ - دوشنبه ٢٥ فروردين ١٣٩٩    /    شماره : ٤٣٢٩    /    تعداد نمایش : ٧٧٦شعار سال ۱۳۹۹: جهش تولید
گزارش تصویری
محتويات مرتبط
سخن روز
مقام معظم رهبری: توقع من اجرای تصمیمات قاطع، عملی و بدون ملاحظه در مبارزه با فساد است