صفحه اصلی > اخبار > اخبار برگزیده 


  چاپ        ارسال به دوست

خداحافظی قاضی سراج از سازمان بازرسی کل کشور

به گزارش روابط عمومی سازمان بازرسی کل کشور، در پی خداحافظی قاضی سراج از سازمان بازرسی کل کشور، وی پیامی خطاب به همکاران سازمان صادر نمود. متن این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

همکاران گرامی سازمان بازرسی کل کشور

جای بسی خوشحالی و مباهات است که واپسین سال‌های فعالیت کاری خویش در قوه‌قضائیه را در خدمت برادران و خواهران کوشا، صدیق و پاک‌دست سازمان بازرسی کل کشور سپری نمودم و از این همکاری، اندوخته‌ای بس گران‌مایه را در فهرست تجارب خویش به ثبت رساندم، اندوخته‌ای که برجسته‌ترین نقاط آن مربوط به همکارانی است که با اخلاصی وصف‌ناپذیر و ظرفیتی فوق توان عادی، حفاظت از بیت‌المال و نظارت بر مشی صحیح دستگاه‌های اجرایی در کشور را بالاترین وجهه همت خویش قرار داده‌اند.

سازمان بازرسی کل کشور به رغم فراز و فرودهای ناشی از شرایط سیاسی، اقتصادی و اجتماعی کشور و تجلی آن در احکام و قواعد نهادهایی همچون شورای عالی هماهنگی اقتصادی قوای سه‌گانه، هیچ گاه وظیفه ذاتی خویش را به بوته فراموشی نسپرد و گامی از مقابله با مفاسد، پس نکشید و در آینده نیز با امید به کاسته شدن موانع راه و کم رنگ شدن تابلوهای ورود ممنوع، همواره با قامتی افراشته، پرچم این مبارزه را بر دوش خواهد داشت.

در اینجا بر خود لازم می‌دانم تا ضمن قدردانی از همکاری‌های ریاست معزز قوه قضائیه، حضرت آیت الله رئیسی و همراهی‌های صمیمانه تمامی عزیزان دور و نزدیک در سازمان بازرسی کل کشور، مراتب خالص‌ترین تشکرهای خویش را ابراز نموده و ملتمس دعای خیر و عفو و اغماض در صورت وجود قصور و کوتاهی باشم. سال‌های این همکاری پربار را هرگز فراموش نخواهم کرد و دعاگوی تمامی نیروهای مخلص انقلاب و رهروان خط مقام معظم رهبری هستم.

                                                             در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) برقرار باشید

                                                                                                     ناصر سراج


٠٧:٥٨ - سه شنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٨    /    شماره : ٤٠٥٣    /    تعداد نمایش : ٢٤١٣شعار سال ۱۳۹۹: جهش تولید
گزارش تصویری
محتويات مرتبط
سخن روز
مقام معظم رهبری: توقع من اجرای تصمیمات قاطع، عملی و بدون ملاحظه در مبارزه با فساد است