صفحه اصلی > اخبار > اخبار برگزیده 


  چاپ        ارسال به دوست

حجت‌الاسلام درویشیان در دیدار با معاون و مدیران فرهنگی قوه قضاییه:

از همه ظرفیت‌های سازمانی و برون‌سازمانی در پیشگیری و شناسایی بسترهای فسادزا و پیگیری رفع آنها استفاده خواهیم کرد

حجت‌الاسلام درویشیان در دیدار با معاون و مدیران فرهنگی قوه قضاییه:
از همه ظرفیت‌های سازمانی و برون‌سازمانی در پیشگیری و شناسایی بسترهای فسادزا و پیگیری رفع آنها استفاده خواهیم کرد

به گزارش روابط عمومی سازمان بازرسی کل کشور، حجت‌الاسلام‌والمسلمین صادقی معاون فرهنگی قوه قضاییه به همراه معاونین و جمعی از مدیران خود با حضور در این سازمان با حجت‌الاسلام‌والمسلمین درویشیان دیدار و گفت‌و‌گو کرد.
رئیس سازمان بازرسی کل کشور در این دیدار با اشاره به برخی از برنامه‌های خود اظهار داشت: کمیسیون‌های تخصصی متشکل از افراد نخبه علمی و باتجربه که به اقتضای حوزه‌های فعالیت سازمان بازرسی در گذشته تشکیل و در برنامه‌ریزی سازمان از نظرات مشورتی این کمیسیون‌ها استفاده می‌شد را احیا می‌کنیم.
حجت‌الاسلام درویشیان گفت: با توجه به محدودیت عِدّه و عُدّه سازمان و گستردگی حوزه نظارت و بازرسی امکان حضور فیزیکی در همه محیط‌های بازرسی را نداریم لذا دو راهبرد را در این زمینه دنبال می‌کنیم یکی استفاده از ظرفیت‌ قانونی بهره‌مندی از اقدامات کارشناسی و آسیب‌شناسی برون‌سازمانی و دیگری توجه جدی به مقوله نظارت الکترونیک است تا سازمان بازرسی بتواند با اتصال به سامانه‌های الکترونیک دستگاه‌های اجرایی به‌صورت برخط بر فعالیت‌های آن‌ها نظارت داشته باشد.
معاون فرهنگی قوه قضاییه در این دیدار ضمن تبریک انتصاب حجت‌الاسلام درویشیان و آرزوی موفقیت برای وی گفت: معاونت فرهنگی آمادگی دارد تا بیشتر از گذشته در خصوص مسائل فرهنگی و آگاهی بخشی حقوقی مردم با سازمان بازرسی کل کشور همکاری و تعامل داشته باشد.


١٠:٣٣ - سه شنبه ٩ مهر ١٣٩٨    /    شماره : ٤٠٧٢    /    تعداد نمایش : ١٢١١شعار سال ۱۳۹۹: جهش تولید
گزارش تصویری
سخن روز
مقام معظم رهبری: توقع من اجرای تصمیمات قاطع، عملی و بدون ملاحظه در مبارزه با فساد است