بازرسی کل استان تهران
صفحه اصلي > اخبار > بازرسی کل استان تهران  


  چاپ        ارسال به دوست

حجت‌الاسلام‌والمسلمین درویشیان در مراسم تکریم و معارفه بازرس کل استان تهران:

باید با ناامن کردن فضا، جرأت ارتکاب فساد را از مفسدان بگیریم

حجت‌الاسلام‌والمسلمین درویشیان در مراسم تکریم و معارفه بازرس کل استان تهران:
باید با ناامن کردن فضا، جرأت ارتکاب فساد را از مفسدان بگیریم

آئین تکریم و معارفه رئیس منطقه یک و بازرس کل استان تهران با حضور رئیس سازمان بازرسی کل کشور برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان بازرسی کل کشور، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن درویشیان در این مراسم که در بازرسی کل استان تهران برگزار شد، با تسلیت ایام شهادت حضرت زهرا(س) و گرامیداشت یاد شهدای همه انقلاب خصوصاً شهید سپهبد سلیمانی اظهار داشت: امروز یکی از وظایف مهم سازمان که باید به‌طورجدی به آن بپردازیم، ناامن کردن فضای اداری کشور برای مفسدین است تا جرأت ارتکاب فساد از آن‌ها گرفته شود. البته بخشی از فسادها ناشی از ساختارهای ناکارآمد است که باید با کمک همدیگر و فرهیختگان در داخل و خارج از سازمان، این بسترها شناسایی و اصلاح آن را پیگیری کنیم.
وی با اشاره به اهمیت منطقه یک بازرسی و استان تهران گفت: بازرسی کل استان تهران دارای اهمیت ویژه‌ای است. تمام مسائل مهم کشور در تهران مطرح و تصمیم‌گیری می‌شود. لذا از جهات متعددی، بازرسی کل استان تهران در بین مناطق بازرسی متمایز است.
درویشیان با اشاره به توانمندی و تجربه فراوان ابراهیم شاهرخیان در حوزه‌های کلان مدیریتی تصریح کرد: آقای شاهرخیان از مدیران توانمند و باتجربه سازمان هستند و اگر ایشان در استان تحول ایجاد کنند، با توجه به اهمیت منطقه یک و این استان، موجب ارتقای سازمان در کل کشور خواهد شد. چراکه برخورد با فساد در استان تهران حتماً اثرش را در کل کشور خواهد گذاشت.
وی در پایان ضمن تشکر از تلاش‌های حسینی مؤخر، ابراهیم شاهرخیان را به‌عنوان رئیس منطقه یک بازرسی و بازرس کل استان تهران معرفی کرد.


١٤:٠٣ - يکشنبه ٢٩ دی ١٣٩٨    /    شماره : ٤٢٨٨    /    تعداد نمایش : ١٥٥٨شعار سال ۱۳۹۹: جهش تولید
گزارش تصویری
محتويات مرتبط
سخن روز
مقام معظم رهبری: توقع من اجرای تصمیمات قاطع، عملی و بدون ملاحظه در مبارزه با فساد است